O Nas

onasPolska Grupa Nawozowa na polskiej scenie producentów nawozów jest firmą stosunkowo młodą. Pierwsze działania rynkowe pod szyldem PGN zainicjowaliśmy w 2013 roku. Była to decyzja świadoma i poparta kilkuletnim sondowaniem rynków europejskich jaki i preferencji polskiego odbiorcy.
Naszą politykę marketingową oraz plany rozwoju firmy opieramy na starannej analizie naszych możliwości oraz oczekiwań rynku.

Dynamiczny wzrost współczynnika sprzedaży naszych produktów, a także pozytywne opinie użytkowników utwierdzają nas w przekonaniu o prawidłowym ukierunkowaniu działań handlowych.

W aktualnej ofercie prezentujemy cztery rodzaje nawozów wapniowych wybranych w efekcie starannej i selektywnej kontroli jakościowej. Prezentowane produkty pod każdym względem spełniają wymagania jakościowe oraz techniczne – dyktowane przez konsumentów.

Dopracowane w każdym detalu i wedle sugestii naszych technologów stanowią unikalną, przygotowaną specjalnie dla Państwa gamę nawozów wapniowych o najwyższych parametrach.

Priorytetową misją firmy, a także nadrzędnym celem całego zespołu, jest wypracowanie nowej, wiarygodnej i rozpoznawalnej marki. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i efektywność naszych nawozów, to cechy które pracują na wzrost waszego zaufania do PGN. Cały czas sondując państwa opinie i sugestie pracujemy nad wzbogaceniem i modyfikacją naszej oferty.

Stosownie do przyjętej linii programowej pragniemy zbudować markę nawozów z którą będziecie się Państwo identyfikować w każdym obszarze jej obecności na polskim rynku. Polska Grupa Nawozowa to firma powołana do życia, by sprostać Waszym najwyższym oczekiwaniom jakościowym i cenowym. Marka PGN to gwarancja pełnej satysfakcji. Zapraszam do naszych punktów handlowych i gratuluję wyboru marki.

 654